تاريخ تقسيم شعر مستعار مركز الشعر خذ الخطوة الأولى نحو التغيير
09:00-22:00 بين فتح

ال واتساب انقر للحصول على معلومات> 

البحث الصوتي

Adres Tarifi Al

مركز مقاومة الشعر

مراجعة التحديثات الأخيرة

0532 297 43 23 انقر للاتصال رقم الهاتف

انقر للحصول على المعلومات ;

منزل الاتصال مبادلة مبيعات الشعر مايكرو مصدر الشعر | مجعد مصدر الشعر مصدر الشعر القصير تريس مصدر الشعر الكيراتين مصدر الشعر حبة مصدر الشعر نانو الشعر هلام الشعر الفرقة الشعر إزالة الشعر أسعار الشعر أنواع الشعر حول الشعر الشعر إكستنتيونİnstagram | Saç Kaynağı Facebook | Saç Kaynağı Tweter | Saç Kaynağı Pintres | Saç Kaynağı Youtube

Image

 

SAÇ KAYNAK VİDEOLARI

SAÇ KAYNAK RESİMLERİ GALERİ

Image

Image

BONCUK NANO JEL SAÇ KAYNAĞI

Boncuk Nano Jel Saç Kaynağı İle Daha Uzun ve Dolgun Saçlar

Image

Image

MİKRO KERATİN SAÇ KAYNAĞI

Mikro Keratin Saç Kaynağı İle Daha Uzun ve Dolgun Saçlar

Image

Image

BANT SAÇ KAYNAĞI

Bantlıl Saç Kaynağı İle Daha Uzun ve Dolgun Saçlar

%100 Doğal Saç Kaynaklarımızı İnceleyin

Bilgilenin

Saç Kaynağında

Saç Kaynağında

Kullanılan Saçlar hakkında Kısa Bilgiler

Hedef kitlemiz saç kayanağının Önemini kavramış ve saç kalitesine Önem Veren Kişilere Hitap Etmektir Dünya Genelinde İyi Kaliteli Saça Talep Çok Fazla Olduğundan Dolayı Firmamız Sürekli Olarak Kullanmaya Hazır Kaliteli Saçları Stoklarında Bulundurmaktadır7/24 WhatsApp"tanBilgi Alabilirsiniz. Yada Videolarımızı izleyiniz.

1994 Yılından beri saç kaynağında Yüksek kaliteden ödün vermeden çalışan firmamızda Dalgalı düz firesi alınmış el açması saç bulabilir her türlü saç kaynağı sistemini yaptırabilir yenilikleri takip edebilirsiniz Keratin Mikro Kaynak İleri Yapışkan teknolojisi ile üretilen Keratinler Kullanım Süresi İçerisinde Yumuşama Dömülme ve düşme Yapmamamasıyla birlikte Sökülürken Saçta Yapışkanlık Bırakmamaktadır.Fix Nano Keratinin Ürettiği Kaynak Şampuanı Kullanıldığı Taktirde Diplerde Karışma %60 Kadar engelenmektedir

Image

Bize Ulaşın

Salonumuzu ziyaret edin

Saç Kaynağı Modelleri

Testimonials

"Keratin Kaynak İleri Yapışkan teknolojisi ile üretilen Keratinler Kullanım Süresi İçerisinde Yumuşama Dömülme ve düşme Yapmamamasıyla birlikte Sökülürken Saçta Yapışkanlık Bırakmamaktadır.Fix Nano Keratinin Ürettiği Kaynak Şampuanı Kullanıldığı Taktirde Diplerde Karışma %60 Kadar engelenmektedir. "

Saç Kaynağu Uzmanı / Taksim Peruk

" Önümüzdeki dönemlerde Tüm dünyada kullanılacak Olan bu sistem Zamanla Boncuk ve keratin kaynağın Yerini Alacaktır Bu Ürün sayesinde saçlara Metal ve yapışkan değmeden Özel bir Jelle Kaplı Tüp ile Saçlar Karışmadan Uzun Süre Kulanabilirsiniz Bu Kaynak Çeşidinin Şimdilik sadece İki rengi Bulunmaktadır. "

Saç Kaynağu Uzmanı / Taksim Peruk

" Micro Bant Türkiyede İlk Olarak Düşmeyen Miro bant ile Özellikle İnce Telli saçlara Sahip Olanlara Hacim verme ve Uzatma İçin Olanak Sunmaktadır. "

Saç Kaynağu Uzmanı / Taksim Peruk


 
Clients LogoClients LogoClients Logo Clients LogoClients Logo Clients Logo

Saç Kaynağı Çeşitleri

Dolgunlaştırma Gürleştirme ve hacim İçin Saç Kaynağı.

6

Bugün Yapılan Mikro Kaynak

5

Bugün Yapılan Keratin Kaynak

15

Bugün Yapılan Boncuk Kaynak

2

Bugün Yapılan Bant Kaynak

İletişim

Taksim Peruk Saç Kaynağı İletişim